BRAUN MEATGBRG1500 | Et doýurujy 1500W 1,5kg/min
YouTube-de görmek
V-1
3
X
2 827
Hojalyk tehnika
🔎Başga ýerde barlamak:
Mukdary (lot)
1 san
x 2 827 TMT
2-2 san
x 2 827 TMT
3 san
-6%
bazarda
3 009 TMT
Mukdar (san)
X
Birligiň bahasy
2 827 TMT
Birligiň bahasy (TMT)
Töleg usuly
JEMI:
Siziň peýdaňyz
Düşündiriş
💸 BRAUN MG1500 — ýokary islegli, Horeca üçin çalt satylýar, berk gurluş, peýdaly satyjy üçin.
⚙️ 1500W BRAUN MG1500 — 1,5kg/min, ters hereket, aşhana öndürijiligini ýokarlandyrýar, ygtybarly.
🍽️ BRAUN MG1500 — tanalýan brend, netijeli doýuryş, ulanyjy üçin amatly, bäsdeşlik bahasy.
🥩 BRAUN MG1500 et doýurujy 1500W kuwwaty we minutda 1,5 kg et işläp çykarýandygy üçin Aşgabatdaky restoranlar, azyk kärhanalary we kateringler üçin amatlydyr. Berk plastik we metal gurluş uzak wagtlap hyzmat edýär, tersine hereket funksiýasy agyr işde dykylmalaryň öňüni alýar. BRAUN-nyň beýleki aşhana enjamlary bilen utgaşykly, täjirçilik aşhanalarynda aňsat birleşýär. Önümçilik kepilligi we 1-2 iş gününiň içinde çalt eltip bermek hyzmaty bar. ALSAT.com.tm arkaly islegiňiz boýunça bahany we mukdary teklip edip, söwdalaşyp bilersiňiz.
Aýratynlyklary
Brend
BRAUN
Model belgisi
MEATGBRG1500
Kuwwaty
1500 W
Ete işlän mukdary
1,5 kg/min
Ters hereket
Bar
Materialy
Plastik + metal
Reňki
Ak
Ýerleşýän ýeri
Aşgabat
Eltip beriş
1-2 iş güni
Kepillik
Önümçilik kepilligi
Üns beriň:
Meñzeşler: Et üweýji enjamlar
R R.3382 | Etdoýujy 1200W Elektrik