Generic ACADMB16.5V | AC Adapter MagSafe 2 16.5V 3.65A 60W
YouTube-de görmek
V-1
3
X
520
Adapterler we perehodnikler
🔎Başga ýerde barlamak:
Mukdary (lot)
1 san
x 520 TMT
2-2 san
x 520 TMT
3 san
-5%
bazarda
553 TMT
Mukdar (san)
X
Birligiň bahasy
520 TMT
Birligiň bahasy (TMT)
Töleg usuly
JEMI:
1 560 TMT
Siziň peýdaňyz
0 TMT
Düşündiriş
💸 MagSafe 2 Adapter — Apple üçin ýokary isleg, çalt satylýar, dilerler üçin peýdaly.
⚡ 16.5V 60W — MacBook üçin ygtybarly zarýad, ofisler hem-de IT bölüm üçin amatly.
🛍️ MacBook üçin MagSafe 2 zarýad — Apple ulanyjylarynda meşhur, söwda üçin bäsdeşlikli.
💻 MacBook üçin AC Adapter 16.5V 3.65A 60W MagSafe 2 — Apple MacBook ulanyjylary üçin ygtybarly, durnukly güýç çeşmesi. MagSafe 2 birikdirijisi çalt we howpsuz zarýad berýär, ofisler hem-de IT kompaniýalary üçin amatly. Apple MacBook Pro we Air (MagSafe 2) modelleri bilen utgaşykly. Toparlaýyn satyn almak ýa-da täzeden satmak üçin amatly. ALSAT.com.tm-da baha we mukdary boýunça öz teklibiňizi goýup gepleşik geçirip bilersiňiz. Notebook sumkalary, naprýaženiýe goragçylary ýa-da goşmaça aksessuarlary bilen utgaşdyrmak maslahat berilýär.
Aýratynlyklary
Brend
Generic
Model
ACADMB16.5V
Kategoriýa
AC Adapter
Çykyş naprýaženiýesi
16.5V
Çykyş güýji
3.65A
Kuwwaty
60W