Samsung QE75Q60DAUXCE | Telewizor 75 düým UHD 3840x2160
YouTube-de görmek
V-1
3
X
21 830
Telewizorlar we aksessuarlar
🔎Başga ýerde barlamak:
Mukdary (lot)
1 san
x 21 830 TMT
2-2 san
x 21 830 TMT
3 san
-6%
bazarda
23 226 TMT
Mukdar (san)
X
Birligiň bahasy
21 830 TMT
Birligiň bahasy (TMT)
Töleg usuly
JEMI:
Siziň peýdaňyz
Düşündiriş
💼 Samsung 75" UHD — telewizor söwdasynda tiz satylýar, ýokary girdeji, uly isleg.
🏢 75" UHD, 3 HDMI, WiFi — ýygnaklar, myhmanhanalar, ofis üçin ygtybarly çözgüt.
🛒 Samsung 75" Ultra HD — ýokary hilli ekran, meşhur marka, müşderi çekýär.
📺 Samsung QE75Q60DAUXCE 75 düým UHD telewizory 3840x2160 çözgütli we 50 Hz täzelenme bilen işewürlik üçin ajaýyp. 3 HDMI, AV, 2 USB, WiFi, Bluetooth, AUX, SPDIF arkaly sanly tablolar, wideokonferensiýa we multimedia ulgamlary bilen aňsat birleşýär. Aşgabatda 1-2 günüň dowamynda eltip bermek we öndürijiniň kepilligi. Başga markalaryň ses panelleri, diwar asgylary ýa-da ofis enjamlary bilen ulanyp bolýar. Has amatly baha isleýärsiňizmi? ALSAT.com.tm-da teklip düwmesine basyň.
Aýratynlyklary
Marka
SAMSUNG
Model belgisi
TVSAMQE75Q60DAUXCE
Ekran ölçegi
75 düým
Çözgüt
3840x2160 UHD
Tizlik
50 Hz
HDMI portlary
3
USB portlary
2
WiFi
Hawa
Bluetooth
Hawa
AV girişi
AUX çykşy
SPDIF
Týuner
Reňk
Gara
Logistika ýeri
Aşgabat
Eltip bermek
1-2 iş güni
Kepillik
Öndürijiniň kepilligi
Üns beriň:
TCL 98C6K | Akylly Telewizor 98 dýuým 4K MiniLED 144Hz
-8%