Generic ACADMB16.5V | AC Adapter MagSafe 2 16.5V 3.65A 60W
Watch on YouTube
V-1
3
X
520
Adapters and reducers
πŸ”ŽCheck in:
Quantity (lots)
1 pcs
xΒ 520Β TMT
2-2 pcs
xΒ 520Β TMT
3 pcs
-5%
market price
553 TMT
Quantity (pcs)
X
Price per unit
520 TMT
Price per unit (TMT)
Payment method
TOTAL:
1 560 TMT
Your benefit
0 TMT
Description
⚑ Reliable 16.5V 60W adapter β€” safe, efficient MacBook charging for offices & IT teams.
Characteristics
Brand Name
Generic
Model Number
ACADMB16.5V
Category
AC Adapter
Output Voltage
16.5V
Output Current
3.65A
Power
60W
Connector Type
MagSafe 2
Compatibility
Apple MacBook Pro, MacBook Air (MagSafe 2)
Warranty
Manufacturer's Quality Guarantee
Location
Ashgabat
Delivery
1-2 business days
Attention:
Similar in: Adapters and reducers
Contract registration
Adapters and reducers
Quantity (pcs)
3
Price per unit
520 TMT
Offered price
TOTAL:
Your benefit
-99 TMT
Payment method
Shipping cost
Watch
Thank you! Your order has been placed. Go to your page to quickly complete the contract.
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Delivery conditions
TURKMENPOSTA RATES
Postal Tariffs
🏠 Local:
πŸ’° Price:
Up to 3 kg: 40 TMT
Over 3 kg: +10 TMT for each additional kg
Over 100 kg: +5 TMT for each additional kg
πŸ’³ Payment:
Cash, bank transfer, card
πŸ•’ Delivery times:
Ashgabat and Ahal velayat: the next day after the courier receives the cargo
Mary, Dashoguz,Turkmenabad: cargo delivery from 9:00 to 10:00, to the recipient before lunch
Balkanabat, Turkmenbashi: delivery after lunch (16:00)
πŸ“¦ Additional services (Packaging):
Waterproof packages: 17 tmt
Boxes: 4, 6, 10 tmt
🌍 International:
πŸ’Έ Cost:
πŸ“¦ Additional services:
Packaging and stitching of parcels: 3.00 TMT
Delivery of the parcel to the designated point: 6.00 TMT
Insurance of the parcel value: 20% from the declared value
Preparation and tracking of international parcels:
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Background Background
Π›ΠΎΡ‚Ρ‹
x TMT
x 937 TMT
x TMT
1 234.00 ВМВ
-5%